شرایط فعالیت مجدد اماکن اقامتی

شرایط فعالیت مجدد اماکن اقامتی


  • فاصله اجتماعی را رعایت کنیم
  • روش های پیشگیری از کرونا
                                    * شرایط فعالیت مجدد اماکن اقامتی در دوران کرونا *
همان‌گونه که پیش‌تر به اطلاع رساندیم، در پی اقدامات گسترده جهت پیش‌گیری از شیوع ویروس کرونا در سطح کلان و تاکید مکرر کارشناسان بهداشتی برخودداری از سفر، مرکز رزرواسیون دنیا به منظور حفظ سلامتی هموطنان گرامی و با توجه به درخواست دادستانی محترم، فعالیت خود را تا امروز به تعلیق درآورده بود.
از آنجایی که گسترش این بیماری به صورت کامل مهار نشده و در شرایط صد در صد مطلوبی قرار نداریم، باز هم توصیه می‌شود که هموطنان عزیز حتی‌الامکان از هرگونه سفرهای غیرضروری به شدت پرهیز کنند، اما با توجه به آغاز به کار اصناف و صنایع کم‌خطر در کشور و از سرگیری روند فعالیت‌های اقتصادی در روزهای اخیر، احتمال آن‌که برخی از افراد ناچار به انجام سفرهای کاری یا پزشکی اجباری باشند قوت می‌گیرد.
از این رو، وزارت بهداشت امکانی را میسر کرده‌است تا اقامتگاه‌های واجد شرایط بهداشتی مطلوب که در چارچوب پروتکل‌های بهداشتی ستاد مبارزه با کرونا قرار می‌گیرند، بتوانند فعالیت خود را از سرگیرند.
شرایط مجدد فعالیت اماکن اقامتی
           دفتر پذیرش و اسکان دنیا دارای مجوز فعالیت اصناف و صنایع از وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی به شماره ۱۱۰۶۰۳۶۳ می باشد *
کد رهگیری : 11060363
                      * در این شرایط ، رعایت اصول نظافت و بهداشت در جلوگیری از گسترش شیوع بیماری در اقامتگاه ها بسیار مهم است *
* تمام سطوحی که مدام در تماس با دست میهمانان قرارگرفته‌اند،‌ به طور مستمر با محلول ضدعفونی می‌شوند.
این سطوح شامل دستگیره درب‌ها، کلیدها و پریزهای برق،‌ گوشی تلفن، دربازکن،‌ کنترل تلویزیون و سایر وسایلی است که مستقیما در تماس با دست قرار می‌گیرند.
* اقامتگاه پس از تخلیه میهمان، بلافاصله پیش از استفاده مجدد ضدعفونی می‌گردد.
* پاکیزگی سرویس‌های بهداشتی و حمام، بیش از پیش مورد توجه بوده و علاوه بر مواد شوینده،‌ از مواد ضدعفونی کننده و میکروب‌زدا نیز استفاده خواهد شد.
* ظروف و سرویس‌های آشپزخانه، با آب با دمای بیش از هفتاد درجه سانتیگراد شسته شده و ضدعفونی می‌گردند. برای اطمینان خاطر میهمانان گرامی،‌ ظروف یکبار مصرف بسته‌بندی شده نیز در آشپزخانه‌ها تأمین خواهد شد. همچنین به منظور رعایت بیشتر بهداشت،‌ سفره یکبار مصرف هم در آشپزخانه قرار خواهد گرفت.
* در نقطه‌ ورودی هر اقامتگاه، مواد ضدعفونی کننده، دستمال کاغذی و محلی برای قراردادن البسه بیرون از خانه در نظر گرفته خواهد شد.
* میزبان با رعایت اصول بهداشتی و استفاده از ماسک و دستکش، بدون وارد شدن به اقامتگاه، نسبت به تحویل واحد مسکونی اقدام خواهد کرد.
* در صورتی که میهمان علائمی مانند تب،‌ سرفه،‌ یا تنگی نفس داشته باشند، اقامت کنسل شده و مبلغ اجاره عودت داده خواهد شد.
                      * در صورت رعایت تمام موارد فوق توسط میزبان، هزینه نظافت در کنار پرداخت در محل توسط میزبان دریافت خواهد شد *

کرونا ویروس
برای تصویر بزرگتر کلیک نمایید
برای تصویر بزرگتر کلیک نمایید
کرونا ویروس

                                                        * ویدیوی آموزشی در مورد رعایت فاصله اجتماعی در زمان شیوع ویروس کرونا *

شرایط فعالیت مجدد اماکن اقامتی
5 (100%) 16 votes
✔️ میهمان گرامی : در مسافرت « رعایت اصول نظافت و بهداشت » در جلوگیری از گسترش شیوع بیماری ویروس کرونا بسیار حائز اهمیت است .👈 رعایت اصول نظافت و بهداشت ...